REKTÖR PROF.DR.AKHAN’DAN KAMPÜS İNCELEMESİ

REKTÖR PROF.DR.AKHAN’DAN KAMPÜS İNCELEMESİ

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Galip Akhan, kampüs alanı içinde devam eden çevre düzenlemeleri ve yeşil alanlarda incelemelerde bulundu.

Kampüs Rektörlük Binası önünden başlayan kampüs incelemesine, Rektör Yardımcıları Prof.Dr. İbrahim Kocabaş, Prof.Dr. Saffet Köse, Rektör Danışmanı Doç.Dr. Fikri Salman, Genel Sekreter Yardımcısı Enes Uzun, Destek Hizmetleri ve Güvenlik Birimi Şube Müdürü Ercan Gündoğdu eşlik etti.

Rektör Prof.Dr. Galip Akhan yetkililerden bilgi alarak, kampüs alanında yapılan onarım tadilat işlerini yerinde denetledi, çalışmaların hızlandırılmasını istedi.

Çalışmalarda her detayın düşünülmesi gerektiğini ifade eden Rektör Prof.Dr. Akhan, yönetim olarak özellikle yapımı devam eden inşaat çalışmalarının tamamlanması, çevre düzenlemeleri ve yeşil alanların arttırılması konularının üzerinde hassasiyetle durduklarını vurguladı.

Yeşil alanların ve düzenlemelerin bitmesiyle, kampüs alanının çok daha güzel ve örnek bir görünüme kavuşacağını belirten Prof.Dr. Akhan, İKÇÜ Ailesinden gelen her türlü istek, şikâyet ve çözüm yollarının önemle değerlendirildiğini kaydetti.

Prof.Dr.Akhan, “Kampüsümüzdeki çalışmaları çok yakından takip ediyoruz. Önümüzdeki yıllar içerisinde burası çok canlı, yemyeşil bir kampüs alanı olacak” dedi

Destek Hizmetleri ve Güvenlik Birimi Şube Müdürü Ercan Gündoğdu da devam eden çalışmaların içeriği ile ilgili bilgiler aktardı.


HABER İLE İLGİLİ RESİMLER

Başa Dön